ТОВ МР
Тел./факс: (044)501 67 64,+38(098)534 67 67, +38(099)534 67 67             Русский English
MR

ТОВ "МР" - Максимальний результат!

Компанія "МР" заснована в 2005 році в Києві і спочатку була орієнтована на виробництво виробів з металу. Виготовлення металевих конструкцій для таких напрямків як будівництво, реклама, торгівля, а також металевих меблів для виробничих приміщень було основним напрямком діяльності ТОВ "МР".

Розкрій листа

Для виготовлення більш складних і більш якісних товарів ми постійно переоснащувались, вкладаючи зароблені кошти в нове високотехнологічне обладнання. Паралельно підвищувався рівень кваліфікації робітників на виробництві, офісних працівників та ІТП.

Зараз ми беремося за складні технічні завдання, які включають повний цикл проектування і виготовлення виробів з нержавіючих і конструкційних сталей на верстатах з ЧПК. Розкрій металу ведеться за допомогою передового обладнання від європейських виробників для координатної пробивки і лазерної порізки, що дозволяють отримувати високу якість різу, розмірну точність і повторюваність виробів. Застосовуючи для розкрою необхідний вид обробки, а також комбінуючи їх ми досягаємо низької вартості нашої продукції на заготовельному етапі.

Кріплення перфороване

Передові методи обробки дозволяють нам виготовляти великі партії деталей в короткий термін. Згинання листовых деталей здійснюється на японському обладнанні з ЧПК, що дозволяє точно і швидко надавати заготовці необхідну форму. Широкий спектр інструменту для згинальних верстатів робить можливим виготовлення листових виробів практично будь-якої складності.

Для підвищення терміну служби високовартісного інструменту і оснащення ми використовуємо тільки якісні матеріали від перевірених постачальників. За роки роботи нами протестовано велику кількість різноманітних комплектуючих і промислової фурнітури для обладнання, яке виготовляється. Всі елементи, які будуть встановлені на Ваш виріб надійні і довговічні.


Корпусні вироби

Зварювання металевих конструкцій ведеться за допомогою апаратів напівавтоматичного зварювання в середовищі захисних газів, для високолегованих сталей і алюмінію застосовується аргоно-дугове зварювання. Виробничі цехи для виготовлення виробів з конструкційних і нержавіючих сталей розділені і укомплектовані відповідним сучасним обладнанням.

Нашим клієнтам ми пропонуємо сучасні технологічні операції, які підвищать швидкість виготовлення, зручність складання, поліпшать зовнішній вигляд і зменшать вартість виробів.


Деталі механічної обробки

В багатьох конструкціях використовуються деталі токарно-фрезерної групи, які виготовляються на механічній дільниці. Розкрій прокату ведеться за допомогою стрічкопильних верстатів, що дозволяють заощадити дорогі матеріали. Досвідчені фахівці виготовлять як поодинокі деталі на універсальному обладнанні, так і великі партії на автоматичних верстатах і верстатах з ЧПК.

Дільниці обробки нержавіючої сталі мають в своєму розпорядженні верстати, інструменти, пристрої і приладдя для фінальної стадії обробки виробів, які дозволяють отримувати якісний зовнішній вигляд. Ми використовуємо тільки якісні витратні матеріали, які дозволяють отримати будь-які типи фінішної обробки - шліфування, сатинування, полірування як для пласких виробів, так і для фасонних поверхонь, застосовуємо установку струменевої обробки поверхні скляними кульками.


Медичні та фармацевтичні вироби

Ми освоїли і активно розвиваємо такі напрямки як торговельне і харчове обладнання, телекомунікаційне і електротехнічне обладнання, медицина та фармацевтика, вироби для будівництва, рекламне та багато інших. Ми даємо сучасному споживачеві не тільки робочий функціонал виробу, а й привабливий зовнішній вигляд, індивідуальність. Особливо це важливо для презентаційних виробів і конструкцій, торгового і рекламного обладнання.


Весь виробничий цикл замкнений на території заводу виключаючи витрати на транспортування між технологічними операціями. Інженери і менеджери тісно пов'язані з виробництвом і мають можливість постійно контролювати і коригувати процес виготовлення.

Стелажі торгові

Якістю виробів, що виготовляються і індивідуальним підходом до кожного клієнта ми заслужили довіру як невеликих фірм, так і всесвітньо відомих компаній. Повний цикл виготовлення замовлень і гнучкість цінується усіма нашими клієнтами. З особливим трепетом ми ставимося до якості виробів, чекаючи плідної і довготривалої співпраці, так як націлені на максимальний результат!


Пропонуємо співпрацю як надійний партнер, що враховує специфіку внутрішнього ринку, гарантує своєчасну поставку необхідного Вам товару незалежно від внутрішніх і зовнішніх факторів.

Унікальна пропозиція - лазерні деталі на сьогодні!

Уникальна пропозиція на Українському ринку - термінова лазерна порізка! Готові взятися за дуже термінові замовлення, які виконуються, в деяких випадках при замовнику... Далі...

Новини компанії

Ми - лідери!

Герб Ліга Кращих Згідно підсумків 2013 року компанія ТОВ "МР" ввійшла в категорію "АА" (висший рівень надійности) серед підприємств по КВЕД 28.75.0 (виготовлення інших готових металевих виробів)... Далі...

Придбання верстата TRUMPF Trumatic 500

2012 рік не пройшов даремно, ми обзавелися декількома зразками обладнання, з яких окремої уваги заслуговує координатно-пробивний прес Trumatic 500 німецької компанії Trumpf... Далі...

Новий лазер!

В листопаді 2011 р. встановлено верстат лазерної різки металу німецької компанії TRUMPF. В зв'язку з цим з'явилась додаткова можливість... Далі...

© 2005-2020 ТОВ "МР"
Facebook
Про нас
Оплата і доставка
Гарантія і сервіс
Контакти
03022 Україна, м. Київ,
вул. Максимовича М., 2
Тел./факс: (044)501 67 64
+38(098)534 67 67
+38(099)534 67 67
Графік роботи:
ПН-ПТ 09:00-18:00
Перерва 12:00-13:00
Про нас
Оплата і доставка
Гарантія і сервіс
Контакти
Графік роботи:
ПН-ПТ 09:00-18:00
Перерва 12:00-13:00
03022 Україна, м. Київ,
вул. Максимовича М., 2
Тел./факс: (044)501 67 64
+38(098)534 67 67
+38(099)534 67 67