MR

Склоструменева обробка

Однією з фінішних обробок поверхонь металевих деталей є склоструменева обробка. Суть склоструменевої обробки полягає в бомбардуванні оброблюваної поверхні скляними кульками різного діаметру, при цьому виходить матована рівномірна поверхня. Склоструменева обробка також застосовується для очищення деталей від корозії, забруднень, фарби, для очищення зварних швів конструкцій від шлаку та кольорів мінливості.

Арматура до та після склоструменевої обробки Арматура до та після склоструменевої обробки

Після обробки деталей різанням (лезовим інструментом) поверхні мають певну шорсткість від ріжучого інструменту. При подальшій обробці поверхонь скляними кульками можна досягти рівномірного згладжування вершин нерівностей на поверхні деталі від механічної обробки, що надає поверхням матового презентабельного вигляду. Розбиваючись об поверхню, деталі кульки роблять наклеп, що знижує адгезію поверхні до забруднення.

Склоструменева обробка в порівнянні з піскоструменевою та дробоструменевою обробкою робить більш м'який вплив на поверхню деталі, таким чином можна обробляти поверхні з класними розмірами та різьбленнями. Скляні кульки є хімічно нейтральними, що збільшує інертність поверхні до корозії.

Для різних завдань у виробництві випускаються різні фракції скляних кульок. Умовно їх можна розділити на дрібну, середню та велику фракцію – від 40 мкм до 800 мкм. Скляні кульки працюють у замкнутому контурі склоструменевої камери, таким чином витрати на 1 м. кв. оброблюваної поверхні складають від 0,2 до 3,5 кг кульок, залежно від матеріалу, що обробляється, і величини фракції кульок. Скляний пил, що утворюється при обробці поверхні, осідає на фільтрі камери і періодично автоматично струшується в бункер камери. Таким чином у зоні роботи оператора немає перевищення ГДК по запиленості та шкідливим виробничим факторам, що покращує умови праці та продуктивність обробки. За 1 годину роботи можна обробити від 8 до 15 м.кв поверхні, залежно від класу складності деталі та фракції, що застосовується. За рахунок того, що кульки працюють у замкнутому циклі, обробка є економічно обґрунтованою та економічною за витратними матеріалами.

Окрім обробки металевих поверхонь склоструменева обробка застосовується для обробки скла, каменю, пластику тощо.

Відгуки

Дану сторінку ніхто не коментував. Ви можете стати першим.
               
   
Введіть символи:
captcha
© 2005-2024 ТОВ "МР"
Facebook
Принимаем платежи MasterCard, VISA, Privat24 (LiqPay)
03022 Україна, м. Київ,
вул. Максимовича М., 2
Тел.: +38(044)5016764
+38(098)5346767
+38(099)5346767
Графік роботи:
ПН-ПТ 09:00-18:00
Перерва 12:00-13:00