Turning and Milling job work

Механічна обробка

Один з напрямків діяльності компанії МР - виготовлення деталей за допомогою механічної обробки. Не дивлячись на те, що левова частка деталей мехобробки виготовляється як складові елементи вироблених нами конструкцій, ми готові взятися і за виготовлення окремих деталей, яких потребує замовник.

Основні види механічної обробки, які ми можемо запропонувати:

Поєднанням різних способів механічної обробки можна отримати деталі будь-якої складності.

Фотографії виробів, виготовлених нами за допомогою механичної обробки

Бронзовий зажим
Бронзовий зажим
Деталь із нержавіючої сталі
Деталь із нержавіючої сталі
Деталь із бронзи
Деталь із бронзи
Деталі, виготовлені за допомогою мехобробки
Деталі, виготовлені за допомогою мехобробки
Гайки із бронзи
Гайки із бронзи
Вилка нержавіюча
Вилка нержавіюча

Заготовки деталей машин, отримані за допомогою лиття, ковки, прокатки та інших способів зазвичай не задовольняють вимогам робочих креслень на готові деталі по точності розмірів, форми і чистоті поверхні деталі. Для того, щоб деталь задовольняла вимогам креслення, заготовки обробляють на металорізальних верстатах, де ріжучий інструмент видаляє у вигляді стружки шар металу - припуск на обробку. Так само деталі машин і механізмів отримують, обробляючи заготовки з сортового прокату - круглого, квадратного, шестигранного та інших перетинів.

За допомогою механічної обробки можна отримати поверхні, які мають високу розмірну точність і шорсткість. У процесі механообробки заготовку і різальний інструмент закріплюють на верстаті і надають їм необхідні рухи - безперервні і переривчасті, обертальні, поступальні або зворотно-поступальні. Від конструкції різального інструменту, виду та узгодження рухів залежить форма оброблюваної деталі.

Практично на будь-якому металообробному верстаті можна робити кілька видів обробки. Наприклад, на свердлильному можна виробляти розточування і легке фрезерування, а на токарному - точіння, розточування отворів, свердління, торцювання, нарізання зовнішньої і внутрішньої різьби мітчиком, плашкою або різцем.

Працюємо з чорними, кольоровими металами і нержавіючої сталлю.

Можливе виготовлення деталей по Вашим проектам з вуглецевої, нержавіючої, конструкційної та інших сталей, а також з кольорових металів. Надаємо послуги з порізки заготовок з сортового прокату на стрічкопильному верстаті (максимальний Ø250 мм).

Готові вироби з вуглецевої сталі можемо покрити цинком (гальваніка) для захисту від корозії. Вироби з нержавіючої сталі поставляються в трьох варіантах поверхневої обробки: як є (без обробки), сатинування, полірування.

© 2005-2022 ТОВ "МР"
Facebook
Принимаем платежи MasterCard, VISA, Privat24 (LiqPay)
03022 Україна, м. Київ,
вул. Максимовича М., 2
Тел.: +38(044)5016764
+38(098)5346767
+38(099)5346767
Графік роботи:
ПН-ПТ 09:00-18:00
Перерва 12:00-13:00