Milling job work

Фрезерні роботи на верстатах з ЧПУ

Фрезерна обробка з ЧПУСтрімкий розвиток науки і техніки пред'являє нові, більш високі вимоги до якості виготовлення деталей, вузлів і механізмів, а саме до точності розмірів, шорсткості поверхонь, що важливо при повторюваності деталей в партії та взаємозамінності.

Такі завдання можна вирішити, використовуючи верстати з числовим програмним управлінням (ЧПУ). Вони використовуються в різних сферах машинобудування - важке машинобудування, автопром, літакобудування, космічна промисловість і багато іншого, де необхідна повторюваність, точність виготовлення деталей та серійність. Використання таких верстатів дозволяють значно збільшити продуктивність праці і зменшити вплив так званого людського фактора, що значно скорочує кількість бракованих деталей. Одним з видів верстатів ЧПУ є фрезерні верстати з ЧПУ. Їх можна класифікувати за такими ознаками:

  • за кількістю координат - трьох координатні, 4, 5 і т.д. Чим більше ступенів свободи в фрезерному верстаті, тим складніші завдання він може вирішувати, але при цьому ускладнюється експлуатація та програмування верстата;
  • за розташуванням шпинделя - вертикальні, горизонтальні;
  • за конструкцією столу - можуть бути з рухомим столом і нерухомим (рухомий шпиндель);
  • верстати, які мають четверту і п'яту координату поділяються за способом інтеграції додаткових кординат - з поворотною головкою, поворотним столом, комбіновані.

Виготовлення деталі починається з проектування в графічному 3D редакторі за допомогою комп'ютера. Спочатку будується твердотільна модель деталі, потім створена тривимірна модель з програми проектування інтегрується в систему для програмування верстата в якій задається послідовність обробки деталі, режими різання та інструмент, яким буде оброблятися кожен переход. При цьому 3D моделювання дозволяє багаторазово скоротити помилку проектування на стадії моделювання та симулювання обробки в графічному редакторі. Як інструмент для фрезерування використовуються фрези. Фрези можуть бути цільні з швидкоріжучих, інструментальних сталей, або з твердих сплавів, а також корпусні, в яких кріпляться пластини з твердого сплаву. За допомогою фрез можна виконувати такі операції: фрезерування площин, габаритів деталі, кишень, занижень, уступів, криволінійних фасонних поверхонь і т.д.

На фрезерних верстатах ЧПУ крім операцій фрезерування, можна розточувати отвори із застосуванням розточувальних головок, робити багатокоординаційне свердління з високою точністю позиціонування і десяти - двадцятикратним зменшенням часу позиціонування в порівнянні з ручним свердлінням, розгортанням класних отворів, за допомогою розгорток, нарізання різьб. Так само на цьому верстаті можна замінити деякі операції токарної обробки, а саме обкатування зовнішнього або внутрішнього діаметра деталі обертання. Застосування фрезерних верстатів ЧПУ є економічно доцільним у таких випадках: виготовлення великих партій деталей, де за рахунок збільшеної продуктивності можна домогтися економічного ефекту і зниження собівартості деталей; виготовлення точних і одиничних унікальних деталей: складні корпусні вироби, матриці і пуансони штампів і прес-форм для ТПА. Залежно від застосовуваного обладнання при фрезеруванні ЧПУ можна домогтися точності до 6-7 квалітету і шорсткості поверхні Ra 1,6-0,8.

На початку 2018 року в станочном парку ТОВ МР з'явився новий вертикально-фрезерний обробний центр HAAS VF-2 зі столом (x-y-z) 762×406×508 мм, що дозволяє швидко виготовляти деталі високої якості зі складною геометрією. Із задоволенням виготовимо вироби, які Вас цікавлять, звертайтеся!

Фотографії виробів, при виготовленні яких використовується фрезерування

Корпус акустичного датчика
Корпус акустичного датчика
Башмак
Башмак

Всі вироби, представлені на фотографіях вище, були виготовлені нами в різний час.

Можливо, виготовлення деталей за Вашими проектами з вуглецевої, нержавіючої, конструкційної і ін. Сталей і з кольорових металів. Надаємо послуги з порізки заготовок з сортового прокату на стрічкопильному верстаті (максимальний Ø250 мм).

Готові вироби з вуглецевої сталі можемо покрити цинком (гальваніка) для захисту від корозії. Вироби з нержавіючої сталі поставляються в трьох варіантах поверхневої обробки: як є, сатинування, полірування. В окремих випадках робимо фінішну обробку - "склоструменева" (бомбардування деталі дрібними скляними кульками).

Відгуки

Залишити коментар
               
   
Введіть символи:
captcha
Александр Александро
Александр Александро 2021-08-22 16:33:19 #
Здраствуйте! Меня интересует делаете ли Вы единичные заказы из титана. Минимальный размер толщины 4 мм
Сергей
Сергей 2021-08-25 07:12:56 #
Здравствуйте. Делаем из давальческого сырья.
Сторінки:
© 2005-2024 ТОВ "МР"
Facebook
Принимаем платежи MasterCard, VISA, Privat24 (LiqPay)
03022 Україна, м. Київ,
вул. Максимовича М., 2
Тел.: +38(044)5016764
+38(098)5346767
+38(099)5346767
Графік роботи:
ПН-ПТ 09:00-18:00
Перерва 12:00-13:00