Токарні роботи
Токарна обробка - це спосіб обробки деталей, у якому головним рухом є обертальний рух заготовки. На токарних верстатах виготовляють деталі обертання (вали, втулки, штуцери, кулі, гільзи, фланці та ін.).
Найбільш поширеною операцією, що виконується на токарних верстатах, є обробка зовнішніх гладких і ступінчастих циліндричних поверхонь класу валів. Залежно від розмірів заготовки вона може встановлюватися на верстаті в центрах, патроні або комбінованим способом. У нашому арсеналі є додаткові пристрої, такі як люнети для обробки довгих деталей, зворотні центри тощо. Також на токарних верстатах обробляють торцеві поверхні.
Як ріжучий інструмент для обробки зовнішніх і внутрішніх циліндричних та конічних поверхонь використовують прохідні або підрізні різці.
Для виконання отворів у деталях застосовують свердління, зенкерування та розгортання на токарних верстатах. Залежно від заданої точності, розміру та конфігурації отворів використовується різний інструмент (свердло, зенкер або розгортку).
Спіральними свердлами обробляють отвори з точністю до 10 квалитету з чистотою відповідної поверхні (Rz 80).
Зенкерування дозволяє підвищити точність обробки отвору до 8 квалитету, а шорсткість до (Rа 1,25).
При розгортанні точність виконання діаметральних розмірів отворів відповідає 6 квалітету, а шорсткість Ra 0,8-0,63.
Фотографії виробів, при виготовленні яких використовується токарна обробка
Всі вироби, представлені на фотографіях вище, були виготовлені нами у різний чаc.
Зовнішні конічні поверхні обробляються такими способами:
- широким різцем;
- шляхом повороту верхньої частини супорта;
- зміщенням задньої бабки;
- за допомогою конусної лінійки;
- за допомогою гідрокопіювальних супортів.
Також на токарних верстатах проводитися нарізка різьб. У машинобудуванні найбільш широко застосовується трикутна різьба, головним чином для з'єднань деталей машин. Трикутна різьба поділяється на метричну, дюймову і трубну. Так само існують прямокутна, трапецеїдальна, упорна і кругла різьба. Трикутні різьби нарізають одним з наступних способів: мітчиками або плашками, різцем, різьбовими гребінцями, різьбовою головкою з різцями, що обертаються (вихрова нарізка різьби).
При виборі способу виготовлення різьби враховують її призначення, розміри, необхідну точність, а також величину партії деталей. Ми виготовляємо деталі на токарних верстатах з ЧПУ максимальними габаритами Ø450 мм довжиною 500 мм. Так само ми виготовляємо масово деталі на токарних автоматах (максимальний Ø65 мм, довжиною 160 мм).
Можливе виготовлення деталей за Вашими проектами з вуглецевої, нержавіючої, конструкційної та ін. сталей, а також із кольорових металів. Надаємо послуги з порізки заготовок із сортового прокату на стрічкопильному верстаті (максимальний Ø250 мм).
Готові вироби з вуглецевої сталі можемо покрити цинком (гальваника) для захисту від корозії. Вироби з нержавіючої сталі поставляються в трьох варіантах фінішної обробки: як є, сатинування, полірування.
Відгуки
Відповідь на пошті
Відповідь на пошті
Відповідь на пошті.
Треба зробити втулки (250-500)шт. за кресленнями з фторопласту або текстоліту. Чи маєте таку можливість?
З повагою.
Відповідь на пошті.
З повагою, Юлія.